Medizin Preloader
Sold out

DORMITUM + MELATONIN SPRAY

432.00 L

Dormitum+  Melatonin Spray
Dr. Theiss Dormitum+ spray melatonine “Peaceful sleep “
eshte kombinim i melatonines me ekstrakt Passiflora i cili
nxit relaksimin dhe gjumin fiziologjik edhe në rast stresi.
Melatonina luan një rol të rëndësishëm në proceset
fiziologjike të gjumit dhe zgjimit.

S’ka stok

Brands:: Dr.Theiss

Përshkrimi

Dormitum+  Melatonin Spray
Dr. Theiss Dormitum+ spray melatonine “Peaceful sleep “
eshte kombinim i melatonines me ekstrakt Passiflora i cili
nxit relaksimin dhe gjumin fiziologjik edhe në rast stresi.
Melatonina luan një rol të rëndësishëm në proceset
fiziologjike të gjumit dhe zgjimit.

E pershtatshme per veganet.
Shije limoni dhe mente .
Perdorimi :Spruconi dy here ne goje rreth 30 minuta para se flini
(dy sprucime = 1 mg melatonine)

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës