Medizin Preloader
Sold out

BLACK FRIDAY OFERTË !!! PARASOFTIN CORAPE + OLIVENOL KREM DUARSH FALAS!!

899.00 L

Parasoftin piling çorape janë zgjidhja më inovative për kujdesin e lëkurës dhe kujdesit të shputave të këmbëve.

Përëbërësit e parasoftin depërtojnë dhe zbusin shtresën e ashpërsuar të epidermës duke kryer piling (grryerje) dhe duke mënjanuar kallot. Acidet AHA/BHA në mënyrë efikase ekfsoljojnë lëkurën në thellësi dhe nxisin rigjenerimin e lëkurës. Kompleksi i ekstrakteve bimore si kaktusi, dardha, limoni, rrushi dhe anasi por dhe urea dhe analtonina hidratojnë lëkurën e thatë dhe ndihmojnë në rigjenerimin e lëkurës, do e zbusin atë dhe qetësojne. Përbërësit e produktit janë përzgjedhur me kujdes dhe vëmëndje në atë mënyrë që të sigurohet hidratim intensiv i këmbëve, duke i dhënë lëkurës pamje të lëmuar, të rregullt dhe të butë.

Olivenol Hand Care Balm-Kujdesi për lëkurat e ndjeshme e të thata të duarve me vaj ulliri të presuar në të ftohtë dhe qumësht Bajamesh.

Vaji i ullirit i presuar në të ftohtë ruan vlerat dhe ka veti ushqyese për lëkurën ndërsa vaji i bajameve dhe proteinat e qumështit të bajameve mbrojnë dhe rigjenerojnë lëkurën. Përkujdesje Mesdhetare, me një arome delikate dhe teksturë kremoze.

S’ka stok

Brands:: Pharmatheiss
Brands

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës