Medizin Preloader
Sold out

LACALUT BABY 0-4 vjec 75 ml

360.00 L

Pastë për fëmijë nga 0 deri në 4 vjec, me shije mjedre. I sigurtë nëse gelltitet aksidentalisht. Mbron dhëmbët e femijes nga kariesi. Përmban mikrokapsula që e kthejnë larjen e dhëmbëve në një proces të këndshëm.

Përdorim i përditshëm.

S’ka stok

Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

Pastë me aromë dhe shije të pëlqyeshme, për bebe dhe fëmijë deri në moshën 4 vjeç

Mbron dhëmbët nga kariesi dhe parandalon inflamacionin e mishit të dhëmbëve.

Përmban fluor në nivelet 250ppm, çka e bën të sigurt edhe nëse gëlltitet rastësisht nga fëmijët gjatë larjes së dhëmbëve.

Nuk përmban sheqer.

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës