Medizin Preloader
Sold out
/

HYALURON SERUM ANTI-RRUDHË + EFEKT PLOTESUES (filler) 13ml

2,300.00 L

Me kalimin e moshës, nën ndikimin e faktorëve ambientalë, reduktohet prodhimi i acidit hialuronik nga vetë trupi, ndaj shfaqja e rrudhave shtohet çdo ditë. Për më teper lëkura humb ujin dhe elasticitetin.

Hyaluron Active Concentrate Anti-Wrinkle + Plumping redukton rrudhat që në aplikimin e parë. Lidhja e acidit hialuronik jep një efekt zbutës dhe hidratues të lëkurës që nga shtresat më të thella të saj.

S’ka stok

Brands:: Medipharma

Përshkrimi

Redukton rrudhat në mënyrë të menjëhershme.

Linja: Hyaluron

Paketimi: 13 ml Flakon

Aplikimi: Fytyrë / Qafë / Dekolte

Informacion mbi produktin: e kalimin e moshës, nën ndikimin e faktorëve ambientalë, reduktohet prodhimi i acidit hialuronik nga vetë trupi, ndaj shfaqja e rrudhave shtohet çdo ditë. Për më teper lëkura humb ujin dhe elasticitetin.

Hyaluron Active Concentrate Anti-Wrinkle + Plumping redukton rrudhat që në aplikimin e parë. Lidhja e acidit hialuronik jep një efekt zbutës dhe hidratues të lëkurës që nga shtresat më të thella të saj.

Aplikimi: Aplikohen me pipetë disa pika në mëngjes dhe në darkë pas pastrimit të fytyrës, qafës dhe dekoltesë.

Vecoritë:

PËRBËRËSIT

Aqua, Caprylyl Methicone, Methylpropanediol, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Caprylyl Glycol, Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Sebacate, Sodium Isostearate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Phenylpropanol, Xanthan Gum, Carbomer, Parfum, Sodium Hydroxide

Dermatologjikisht i testuar dhe certifikuar.  

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës