Medizin Preloader
Sold out
/

HYALURON KUJDESI I SYVE 15ml

2,730.00 L

Zona përreth syve kërkon një përkujdesje dhe trajtim të veçantë, në menyrë që të parandalohet fenomeni i shfaqjes së rrudhave në moshë të hershme dhe përkeqësimi i pamjes së tyre me kalimin e moshës nën ndikimin e faktorëve mjedisorë që çojnë në reduktimin e prodhimit të acidit hialuronik nga vetë trupi. Ndërkohë vërehet humbje e ujit në lëkurë.

The Hyaluron Eye Care vepron në mënyre të tillë: përmirëson pamjen e rrudhave duke i reduktuar ato dhe rrathet e zinjë poshtë syve. Në të njëjtën kohë lëkura ndjehet e ngopur dhe e hidratuar.

Rezultati: pamje e kuruar dhe e freskët.

Produkti mund të përdoret dhe në lëkurat më të ndjeshme.

S’ka stok

Brands:: Medipharma

Përshkrimi

Hyaluron Eye Care hidraton lëkurat sensitive përreth zonës së syve duke reduktuar pamjen e rrudhave, rrathët e zinj dhe borsat poshtë syve.

Linja: Hyaluron

Paketimi: 15 ml Tubet

Aplikimi: Zona rreth syve.

Mënyra e aplikimit: Aplikohet në mëngjes dhe mbrëmje në zonë perreth syve pas pastrimit të fytyrës.

 

Informacion mbi produktin: Zona përreth syve kërkon një përkujdesje dhe trajtim të veçante, në menyrë që të parandalohet fenomeni i shfaqjes së rrudhave në moshë të hershme dhe përkeqësimi i pamjes së tyre me kalimin e moshës nën ndikimin e faktorëve mjedisorë që çojnë në reduktimin e prodhimit të acidit hialuronik nga vetë trupi. Ndërkohë vërehet humbje e ujit në lëkurë. The Hyaluronic Eye Care vepron në mënyre të tillë: përmirëson pamjen e rrudhave duke i reduktuar ato dhe rrathet e zinjë poshtë syve. Në të njëjtën kohë lëkura ndjehet e ngopur dhe e hidratuar.

Rezultati: pamje e kuruar dhe e freskët.

Produkti mund të përdoret dhe në lëkurat më të ndjeshme.

 

Aplikimi:Aplikojeni The eye care në mëngjes dhe në darkë pas pastrimit të lëkurës. Sprucohet një sasi e vogel e produktit dhe përhapet në zonën rreth syve duke e masazhuar lehtë me majat e gishtërinjve.

Vecoritë

 • Pa parfum
 • Pa paraben
 • Pa vajra minerale

 

Përbërësit:Aqua, Decyl Oleate, Butylene Glycol, Alcohol Denat., Glycerin, Methylpropanediol, Polymethylsilsesquioxane, Titanium Dioxide, Prunus Domestica Seed Extract, Sodium Hyaluronate, Acetyl Tetrapeptide-5, Caprylyl Glycol, Menthyl Lactate, Glyceryl Stearate Citrate, Phenylpropanol, Glyceryl Stearate Se, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Mica, Tin Oxide, Citric Acid

Dermatologjikisht i testuar dhe certifikuar.

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës