Medizin Preloader
/

HYALURON KREM DITE I LEHTË 50ml

2,880.00 L

Informacion mbi produktin:

Hyaluron Day Care LÉGÈRE hidraton dhe rekuton rrudhat.

Duo Hyaluron Complex i përbërë nga acid hyaluronik me kualitet të lartë farmaceutik dhe koncentrati aktiv i hyaluronit, kompenson humbjen e acidit hyaluronik nga vetë trupi dhe stimulon prodhimin e tij. Lëkura përfiton një hidratim të thellë dhe intensiv.

I përshatshëm për lëkura normale.

Përthithet lehtë. Nuk yndyros lëkurën.

Brands:: Medipharma

Përshkrimi

Acid hyaluronik me kualitet te lartë farmaceutik + Koncentrat aktiv I hyaluronit

Linja :Hyaluron

Paketimi :50 ml Tubet

Menyra e aplikimit :Fytyrë / Qafë / Dekolte

 

Informacion mbi produktin : Hyaluron Day Care LÉGÈRE hidraton dhe rekuton rrudhat.

Duo Hyaluron Complex i përbërë nga acid hyaluronik me kualitet të lartë farmaceutik dhe koncentrati aktiv i hyaluronit, kompenson humbjen e acidit hyaluronik nga vetë trupi dhe stimulon prodhimin e tij. Lëkura përfiton një hidratim të thellë dhe intensiv.

I përshatshëm për lëkura normale.

Përthithet lehtë. Nuk yndyros lëkurën.

Mënyra e aplikimit:Aplikohet në mëngjes pas larjes, në fytyrë, qafë dhe dekolte. Gjithashtu është i përshtatshëm si bazë make-upi.

Vetitë

  • Siguron hidratim të thellë.
  • Redukton rrudhat.
  • Siguron hidratim të zgjatur nga faktorë natyral.

 

Përbërësit:Aqua, Triolein, Caprylyl Methicone, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Methylpropanediol, Trimethylpentanediol/Adipic Acid Copolymer , Polymethylsilsesquioxane, Sucrose Stearate, Sodium Hyaluronate, Maris Sal, Caprylyl Glycol, Silica, Xanthan Gum, Sodium Carrageenan, Phenylpropanol, Parfum, Phenethyl Alcohol, Citric Acid

0
    0
    Shporta juaj
    Zbrazë ShportënButoni i Shportës