Medizin Preloader
/

HYALURON KREM DITE I LEHTË 50ml

2,880.00 L

Informacion mbi produktin:

Hyaluron Day Care LÉGÈRE hidraton dhe rekuton rrudhat.

Duo Hyaluron Complex i përbërë nga acid hyaluronik me kualitet të lartë farmaceutik dhe koncentrati aktiv i hyaluronit, kompenson humbjen e acidit hyaluronik nga vetë trupi dhe stimulon prodhimin e tij. Lëkura përfiton një hidratim të thellë dhe intensiv.

I përshatshëm për lëkura normale.

Përthithet lehtë. Nuk yndyros lëkurën.

Brands:: Medipharma

Përshkrimi

Acid hyaluronik me kualitet te lartë farmaceutik + Koncentrat aktiv I hyaluronit

Linja :Hyaluron

Paketimi :50 ml Tubet

Menyra e aplikimit :Fytyrë / Qafë / Dekolte

 

Informacion mbi produktin : Hyaluron Day Care LÉGÈRE hidraton dhe rekuton rrudhat.

Duo Hyaluron Complex i përbërë nga acid hyaluronik me kualitet të lartë farmaceutik dhe koncentrati aktiv i hyaluronit, kompenson humbjen e acidit hyaluronik nga vetë trupi dhe stimulon prodhimin e tij. Lëkura përfiton një hidratim të thellë dhe intensiv.

I përshatshëm për lëkura normale.

Përthithet lehtë. Nuk yndyros lëkurën.

Mënyra e aplikimit:Aplikohet në mëngjes pas larjes, në fytyrë, qafë dhe dekolte. Gjithashtu është i përshtatshëm si bazë make-upi.

Vetitë

 • Siguron hidratim të thellë.
 • Redukton rrudhat.
 • Siguron hidratim të zgjatur nga faktorë natyral.

 

Përbërësit:Aqua, Triolein, Caprylyl Methicone, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Methylpropanediol, Trimethylpentanediol/Adipic Acid Copolymer , Polymethylsilsesquioxane, Sucrose Stearate, Sodium Hyaluronate, Maris Sal, Caprylyl Glycol, Silica, Xanthan Gum, Sodium Carrageenan, Phenylpropanol, Parfum, Phenethyl Alcohol, Citric Acid

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës